Privátní spa Praha 2

Jste zahlceni, cítíte se unavení, máte v životě příliš mnoho stresu? Nezáleží na tom, jestli jste zrovna přepracovaní, nebo si jen chcete někde odpočinout. Naše privátní spa na Praze 2 vám poskytne útočiště, kde konečně vypustíte páru a užijete si trošku zábavy.

Odpočiňte si v příjemném prostředí

Abyste si to u nás opravdu užili, dali jsme si záležet také při vybavování našeho interiéru. Uvnitř vás čeká příjemné prostředí, jehož styl oceníte hned poté, co překročíte práh našich dveří. Záhy zjistíte, že uvnitř si užijete i spoustu zábavy. Začněte třeba na baru, nebo rovnou vyrazte za odpočinkem do našeho privátního spa. Tam na vás čeká bazén s protiproudem, vířivka, sauna, odpočívárna i skvělé masáže. Stačí si jen vybrat.

Dbáme na vaše soukromí

Chcete si odpočinout po práci, nebo jen hledáte způsob, jak se odreagovat? V obou případech budete mít jistotu, že jste u nás v maximálním bezpečí. Všechny prostory jsou pečlivě uklizené a pokoje luxusně vybavené. Veškeré služby si samozřejmě užijete za zavřenými dveřmi. Díky tomu budete mít jistotu, že se o vašich návštěvách nikdo nedozví, ani když si budete chtít užít erotické masáže. Ke každému klientovi totiž přistupujeme s maximální diskrétností. Tak, abyste od nás odcházeli spokojení na všech frontách.

Využijte dalších služeb

Naše privátní spa na Praze 2 čeká jen na vaši návštěvu. Stačí si dopředu zarezervovat místo a užít si skvělé chvíle nejen v bazénku či v sauně. Můžete využít i dalších služeb, které vám Avalon Club nabízí. Zajděte si třeba na jednu z našich masáží. Nabízíme nejen erotické masáže pro jednotlivce, ale také pro páry. Naše krásné masérky vám pomohou znovu nakopnout stagnující vztah, nebo se dokonale odreagovat od starostí každodenního života. Případně se zastavte na baru, kde si můžete vychutnat některý z našich drinků. Volba je jen na vás.