O Avalon Club

V našem salonu vám přinášíme široký výběr masáží, od klasických erotíckých relaxačních masaži do BDSM eroticke masaze. U nás můžete zažít exkluzivní procedury, jako je klasicka eroticka masaz, telo na telo masáž, pussycat masáž, masáž penisu, erotická masáž pro pary a gay masáž, abychom splnili očekávání každého klienta. Pro ženy poskytujeme špeciální erotické masáže navržené tak, aby poskytovaly maximální pohodlí a uvolnění v tomto jedinečném období. Naše individuální přístupy k Vasemu odpočinku a zajišťují, že každá masáž je přizpůsobena potřebám každého klienta pro nezapomenutelný zážitek. 

Pro podporu celkového blaha nabízíme také VIP program, které kombinují erotické masáže s dalšími relaxačními službami, jako jsou vířivka s bazénem a saunou. Rezervace telefonický / sms nebo WhatsApp Vám umožňuje snadno vybrat a naplánovat si  erotickou masáž přesně podle vašich preferencí a časových možností, abyste si co nejvíce užili svůj relaxační čas.

button-triangle-icon
privacy
button-triangle-icon
Zákládame si na na tom, aby každý náš host se citíl královsky a proto naše služby odpovídají nejvyšší kvalitě a nejlepším možným standardům. Ke každému hostu se chováme s nejvyšší diskrétností a proto se nikdo nedozví, že náš club navštěvujete nebo jak rádi relaxujete po těžkém dni.