Masáž prostaty Praha 2

Masáž prostaty na Praze 2 patří mezi aktivity, které pomáhají odbourat stres a zároveň prospívají zdraví. Přijďte i vy posílit vaše libido a nabít se energií, z níž budete čerpat ještě dlouhou dobu.

Užijte si skvělou masáž prostaty

Prostata bývá označována za mužský bod G. Šikovné a krásné masérky jej tedy dokáží vydráždit k nezapomenutelnému prožitku. Přijďte k nám a vyzkoušejte si na vlastní kůži, jak intenzivní zážitek to vlastně je. V rukou našich masérek se můžete těšit na výbuch vzrušení podpořený masážními oleji a příjemnou atmosférou, kterou zase navodí náš klub.

Příjemné prostředí

Jakmile překročíte práh Avalon Clubu, ihned na vás dýchne příjemná atmosféra. Hra světel a luxusního vybavení dává dohromady kombinaci, který ve vás navodí žádoucí emoce ještě před samotnou masáží. K tomu napomáhají i další služby. Zastavte se na baru a ochutnejte některý z našich vyhlášených drinků. Nebo si prodlužte svůj pobyt v sauně či v bazénku. Veškeré prostory jsou navíc smyslně vybavené, díky čemuž se budete cítit báječně. A to samé platí i o bezpečí. Na to v našem klubu maximálně dbáme. Před každou masáží je tedy povinná koupel. Všechny pokoje pak pečlivě uklízíme a dezinfikujeme. Díky tomu jsou vždy perfektně připravené pro dalšího hosta. Vyzkoušejte masaz prostaty praha v našem klubu.

Maximální soukromí

Skvělé služby jsou samozřejmě tím největším lákadlem. Co když vám ale řekneme, že u nás budete mít i jistotu maximálního soukromí. Veškeré služby probíhají za zavřenými dveřmi. Nikdo kromě masérky nebo vaší partnerky v případě párových masáží tedy nebude nic vědět. Náš personál je navíc velmi diskrétní. Tím pádem nemusíte mít strach, že by o vás někdo něco prozradil. Nikdo nebude vědět o tom, že navštěvujete náš klub. Můžete si k nám tedy přijít odpočinout nejen po těžkém Navštěvujete náš salon na masáž prostaty praha.