Stagnuje váš vztah, nebo si jen chcete vyzkoušet něco nového? Možná ve vašem životě chybí trocha toho vzrušení. Erotická masáž pro dva na Praze 2 se stane skvělým impulzem pro váš vztah. A díky našim šikovným masérkám také zážitkem, na který budete ještě dlouho vzpomínat.

 

1 MAS 2 MAS
CZK EUR USD CZK EUR USD
60 min 3400 150 165 4300 188 205
90 min 4300 190 205 5800 255 280
120 min 5400 235 260 7600 330 365

 

EROTICKÁ MASÁŽ PRO DVA PRAHA 2
EROTICKÁ MASÁŽ PRO DVA PRAHA 2

 

JAK PROBÍHÁ EROTICKÁ MASÁŽ PRO DVA?


Během masáže pro páry zažijete zcela nový rozměr vzrušení a erotické nálady. Ve skvěle vybavených pokojích se o vás dobře postarají naše krásné a šikovné masérky, které budou dráždit vaše erotogenní zóny nejen pohledem, ale také smyslnými doteky. Jestliže váš vztah uvízl na mrtvém bodě, možná právě erotická masáž bude tím pravým kořením, které probudí vaši vášeň.

 

JAK PROBÍHÁ EROTICKÁ MASÁŽ PRO DVA?
JAK PROBÍHÁ EROTICKÁ MASÁŽ PRO DVA?

 

PROSTŘEDÍ NAVODÍ TU SPRÁVNOU ATMOSFÉRU

Jakmile vstoupíte do našich prostor, budete jako v jiném světě. Daleko od problémů spojených s vaší prací a osobním životem. Samotné služby si užijete na luxusně vybavených pokojích. Nejen jejich osvětlení navodí tu správnou atmosféru ještě před tím, než vaše masáž vůbec začne. Po ní pak můžete v našem klubu ještě chvíli zůstat a vychutnat si třeba drink nebo vyzkoušet naši saunu. Ať už se ale rozhodnete jakkoliv, budete mít maximální jistotu, že u nás budete v bezpečí. A to nejen po stránce soukromí, ale i co se týče zdraví. Před každou masáží je totiž povinná koupel. Po každé návštěvě pak pokoje pečlivě uklízíme a dezinfikujeme. Díky tomu jsou dokonale připravené na dalšího hosta.

 

NIKOMU TO NEŘEKNEME
NIKOMU TO NEŘEKNEME

 

NIKOMU TO NEŘEKNEME

 

Nahota, doteky na méně přístupných místech. Pro některé tento fakt nemusí být úplně stravitelný. Pokud se nás tedy rozhodnete navštívit, budete mít jistotu, že se o tom nikdo nedozví. Veškeré naše služby si užijete za zavřenými dveřmi. Náš personál je opravdu diskrétní. Nikomu neprozradí, že se k nám chodíte odreagovat po těžkém dni. Proto neváhejte a navštivte nás. Užijte si smyslnou masáž a celou řadu dalších služeb, které v Avalon Clubu nabízíme.