Chcete se dokonale odreagovat? Zastavte se na erotické masáže na Praze 2. V Avalon Clubu se můžete těšit na nezapomenutelný zážitek, který vám naše masérky připraví. A k tomu všemu na příjemnou atmosféru s maximálním soukromím.

1 Mas 2 Mas
CZK EUR USD CZK EUR USD
30 min 1500 65 70 2500 110 115
60 min 2000 90 95 3200 140 145
90 min 2600 115 120 4100 180 190
120 min 3300 145 150 5000 220 230

JAK PROBÍHÁ EROTICKÁ MASÁŽ?

Běžná masáž se zaměřuje pouze na uvolnění ztuhlých svalů. Jak už ale jejich název napovídá, erotické masáže jdou o něco dál. Díky stimulaci erotogenních zón mají povzbudivý účinek, pomáhají zlepšovat krevní oběh a také libido. Hlavně se ale jedná o skvělý způsob, jak zapomenout na každodenní starosti a užít si příjemné chvíle ve společnosti krásných masérek.

UŽIJTE SI PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ

V Avalon Clubu dbáme na to, aby se u nás každý klient cítil jako v bavlnce a také máme na srdci vaše bezpečí. Před každou masáží je povinná koupel. Po každé návštěvě pokoj vydezinfikujeme a pečlivě uklidíme. Tak, aby byl dokonale připravený pro dalšího zákazníka. Pokoje jsou luxusně vybavené a osvětlené, aby navodily příjemnou atmosféru. Kromě samotných pokojů ale můžete navštívit třeba naši saunu, bazén s protiproudem nebo bar. Zkrátka se naplno odreagovat nejen díky našim erotickým masážím.

U NÁS BUDETE MÍT NAPROSTÉ SOUKROMÍ

Co se stane v klubu, zůstane v klubu. Chceme totiž, abyste u nás mohli relaxovat bez starostí. Využít přesně takových služeb, na které máte chuť. Proto vám nabízíme nejen špičkové služby a nadstandardně vybavené pokoje. Abyste si to u nás mohli užít naplno, potřebujete mít dokonalé soukromí. A o to vám zajistíme. Ke každému hostu přistupujeme s maximální diskrétností. Veškeré naše služby tedy probíhají za zavřenými dveřmi. Jen díky tomu budete mít nejen jistotu, že vás nikdo nezahlédne. Nikdo se ani nedozví, že navštěvujete náš klub a jak relaxujete po těžkém dni.