Tantrická masáž na Praze 2 je zážitkem, na který dlouho nezapomenete. Kombinace luxusního prostředí a krásných masérek vám pomůže konečně upustit páru a pořádně si odpočinout. Nechte tedy vaše starosti přede dveřmi našeho klubu a přijďte si užít parádní masáž.

1 Mas 2 Mas
CZK EUR USD CZK EUR USD
30 min 1500 65 70 2500 110 115
60 min 2000 90 95 3200 140 145
90 min 2600 115 120 4100 180 190
120 min 3300 145 150 5000 220 230

JAK PROBÍHÁ TANTRICKÁ MASÁŽ?

Lap Dance vás přivede na pokraj vzrušení. Smyslné pohyby našich masérek vás dostanou do varu a navodí tu správnou atmosféru třeba před erotickou masáží. Po koupeli, která všemu předchází, se posadíte nebo lehnete. Poté už se jen necháte vést. Během samotného tance se vás masérka může dotýkat a má vás doslova ve svých rukou. A právě to z tohoto tance dělá tak svůdnou předehru nejen před erotickou masáží nebo některou z dalších služeb, které v našem klubu nabízíme.

JAK PROBÍHÁ TANTRICKÁ MASÁŽ?
JAK PROBÍHÁ TANTRICKÁ MASÁŽ?

LUXUSNÍ PROSTŘEDÍ

V našem klubu se budete cítit jako v bavlnce. Už při vstupu na vás dýchne jedinečná atmosféra, která vás bude provázet po celou dobu, kterou u nás strávíte. Pokoje jsou luxusně vybavené a osvícené tak, aby vás dostaly do té správné nálady. Ještě před samotnou masáží, případně až po ní, se můžete zastavit na baru a ochutnat některý z drinků. A co si takhle ještě odskočit do sauny nebo do bazénku? Volba je jen na vás. Ať už ale vyberete cokoliv, budete mít jistotu maximálního bezpečí. A to nejen po stránce soukromí, ale také zdraví. Před každou masáží je povinná koupel. Po samotné službě pak pokoje pečlivě uklidíme a vydezinfikujeme. Tak, aby byly dokonale připravené na dalšího klienta.

LUXUSNÍ PROSTŘEDÍ
LUXUSNÍ PROSTŘEDÍ

 

VAŠE SOUKROMÍ JE NAŠE PRIORITA

A k tomu všemu vůbec nemusíte mít strach, že by se o vaší návštěvě někdo dozvěděl. Ke každému hostu přistupujeme diskrétně, aby si do sytosti užil veškeré naše služby beze strachu o své soukromí. Veškeré starosti můžete nechat přede dveřmi. U nás v klubu vás čeká pouze smyslná relaxace a soukromí.