Erotické masáže v Praze

Jeden z nejlepších erotických masážních salonů v Praze: tantrické sexuální masáže, nuru a mnoho dalšího!

Nejlepší masérky

Vyberte si jednu z našich krásných a profesionálních masérek, které se o Vás postarají tak, že zapomenete na všechny Vaše starosti. Každá naše masérka je profesionálně vyškolena a seznámena s diskrétností i nejvyšší mírou hygieny. Vždy před a po masáži je koupel (sprcha)

Erotické služby

f.a.q.

Co znamená erotická masáž?

Erotická masáž představuje moderní přístup k pasivnímu odpočinku. Hlavním záměrem této masáže je vyvolání vzrušení a následná práce s ním. Dosáhnutí intimního vrcholu je přirozenou součástí erotické masáže, avšak není to jediné, co tato služba nabízí; i po jeho dosažení erotická masáž pokračuje v poskytování rozkoše a uvolnění.

Erotické masáže nabízejí několik výhod:

  • Stimulují libido.
  • Posilují schopnost pozitivně reagovat na smyslové podněty.
  • Přispívají k uvolnění stresu.
  • Podporují dobrou psychickou kondici.

Tyto erotické masáže jsou přístupné všem dospělým jedincům, bez ohledu na pohlaví nebo partnerský status, od 18 let výše (horní věková hranice není omezena). 

Je důležité zdůraznit, že naše služby nezahrnují přímé sexuální aktivity.

Poprvé na erotickou masáž?

První návštěva erotické masáže může být vzrušujícím zážitkem. Podívejme se na průběh v 6 krocích, aby mít jasnou představu jak probíhají erotické masáže

Průběh masáže

Chcete si u nás objednat erotickou masáž?

Máme pro tebe několik možností:

Telefonický / SMS / WhatsApp: Zavolej nebo nám napiš na číslo +420 723 750 579. Naše provozní manažerka ti bude k dispozici po celou otevírací dobu Salonu AvalonClub (Po-Ne 11 – 02hod.). Pamatuj, že všechny rezervace jsou závazné.

Osobní návštěva: Pokud máš rád osobní přístup, můžeš nás navštívit osobně. Příjemný personál ti rád pomůže s výběrem erotické masáže a ukáže ti naš salón.

Pro rezervaci v VIP Wellnessu je nutné složit zálohu 1000 Kč na naší recepci před začátkem masáže.

Máš nějaký dotaz nebo speciální přání?

Rádi s tebou komunikujeme. Kontaktuj nás emailem na avaloninprague@gmail.com

Těšíme se na tebe!

o klubu

Potřebujete si odpočinout po náročném dni? V našem salonu vám nabízíme možnost příjemného a dlouhodobého uvolnění těla i mysli. Poskytujeme různé typy erotíckých masáží, aby si každý mohl vybrat to, co mu nejvíce vyhovuje. Naše nabídka zahrnuje striptýz, klasické relaxační erotícké masáže, erotícké masáže pro páry a pro ty, kteří si to přejí, také footjob nebo BDSM. Na našem webu můžete vybrat z několika masérek s různým věkem a postavou. Domluvte si schůzku s tou, která vám nejvíce vyhovuje.

V Avalonu garantujeme stoprocentní pozornost od našich masérek v příjemném prostředí za svitu svíček a relaxační hudby. Celá erotícká masáž začíná společnou sprchou, po které vás masérka začne masírovat rukama nebo i celým tělem. Nezapomínáme ani na vaše intimní partie, postupně vás přivedeme k vrcholu potěšení. Dle vašich preferencí můžete také zažít mazlení nebo sdílet přítomnost ve sprše.

Dále pro Vás máme naše privátní SPA ve kterém máme saunu, bazén s protiproudem, vířivkou, masérnou a příjemnou odpočívárnou. Pro Vaše pohodlí a zábavu nechybí ani televize s karaoke. Příjemnou atmosféru a odpočinek můžete najít v našem baru s vodními dýmkami a krbem.

etika
Zákládame si na na tom, aby každý náš host se citíl královsky a proto naše služby odpovídají nejvyšší kvalitě a nejlepším možným standardům. Ke každému hostu se chováme s nejvyšší diskrétností a proto se nikdo nedozví, že náš club navštěvujete nebo jak rádi relaxujete po těžkém dni.
Co je Avalon

Spa

V našem SPA najdete bazén s protiproudem a výřivkou, saunu, masérnu a odpočívárnu.

Relax

Relaxovat u náš můžete s kvalitními alko a nealko nápoji, vodní dýmkou v barové části s TV kde Vám zaručeně neunikne živý přenos oblíbeného sportu nebo jen tak posedět u krbu.

Masáže

naše krásné dívky se o Vás postarají v luxusně zařízených pokojích pro Vaše největší pohodlí tu jsou v každém pokoji připraveny sprchy a o pocit luxusu se postará příjemné a intimní LED osvětlení doplněné designerském nábytkem a výbavou.

Hygiena

Před každou a po každé masáži je povinná koupel ( sprcha). Každý náš pokoj je po každé mašázi vydesinfikován a uklizen, aby byl v nejvyšší kvalitě připraven pro dalšího klienta.

Avalon Club Rules

Pravidla našeho klubu

Platba

Je možné platit pouze v hotovosti (CZK, EUR, USD)

Rezervace

Vždy je nutné provést rezervaci předem

zrušení

Budeme rádi, pokud nám jakoukoliv změnu v rezervaci oznámíte co nejdříve

Dospělí

Naše služby jsou poskytovány pouze plnoletým osobám

Vítejte na stránkách Avalonclubu, kde vám s potěšením nabízíme jedny z nejlepších erotických masáží v Praze! Můžete si je objednat online, ať už hledáte únik od každodenního stresu nebo prostě chcete zažít chvíle čistého potěšení a relaxace.

V našem salonu vám přinášíme široký výběr masáží, od klasických erotíckých relaxačních masaži do BDSM eroticke masaze. U nás můžete zažít exkluzivní procedury, jako je klasicka eroticka masaz, telo na telo masáž, pussycat masáž, masáž penisu, erotická masáž pro pary a gay masáž, abychom splnili očekávání každého klienta. Pro ženy poskytujeme špeciální erotické masáže navržené tak, aby poskytovaly maximální pohodlí a uvolnění v tomto jedinečném období. Naše individuální přístupy k Vasemu odpočinku a zajišťují, že každá masáž je přizpůsobena potřebám každého klienta pro nezapomenutelný zážitek.

Pro podporu celkového blaha nabízíme také VIP program, které kombinují erotické masáže s dalšími relaxačními službami, jako jsou vířivka s bazénem a saunou. Rezervace telefonický / sms nebo WhatsApp Vám umožňuje snadno vybrat a naplánovat si erotickou masáž přesně podle vašich preferencí a časových možností, abyste si co nejvíce užili svůj relaxační čas.

Výběrem Avalonclubu získáte i další výhody včetně soukromí. S námi je vzácný zážitek, který můžete zažít, vzdálen pouze jedno kliknutí. Avalonclub je tak tím nejlepším místem, kde si můžete užít nejlepší erotickou masáž v Praze. Nabízíme širokou škálu služeb, které si můžete jednoduše a pohodlně objednat online. Navíc všem našim klientům vždy nabízíme bezpečný a důvěrný prostor. Neváhejte a objednejte se k nám na erotickou masáž ještě dnes!