Kvalita
Diskrétnost
Uvolnění

FAQ a pravidla našeho klubu si můžete přečíst níže

FAQ

Ano, vždy je nutné provést rezervaci předem. Obvykle jsme však schopni zajistit rezervaci tentýž den, záleží na vytížení salonu a času, který požadujete.

Rezervace přijímáme telefonicky a to na čísle: +420 723 750 579
Na tomto čísle nám můžete napsat také přes aplikaci WhatsApp.

Naše služby poskytujeme na adrese: Chodská 12, Vinohrady

Ano. Jelikož musíme plánovat časový harmonogram všech masérek, budeme rádi, pokud nám jakoukoliv změnu v rezervaci oznámíte co nejdříve. Naše operátorka Vám poté může navrhnou také náhradní termíny masáže a čím dříve změnu oznámíte, tím je větší šance, že budou další termíny ještě k dispozici.

Po příchodu na pokoj nejprve proběhne sprchování, které může být na Vaše přání také společné spolu s masérkou.

Poté si pohodlně lehnete, otočení čelem směrem k matraci a masérka započne masírováním jako při běžné relaxační masáži. Bude se věnovat vašim ramenům, zádům a dalším částem těla.

Tuto klasickou masáž poté masérka začne zpestřovat o erotické prvky, kdy masíruje také svými prsy či zadečkem, masíruje hýždě a zajíždí svými pohyby až k erotogenním zónám. Masérka je během tohoto masírování nahá a můžete její ladné pohyby sledovat také v zrcadle (na uvážení masérky jsou lehké dotyky povoleny).

Ve chvíli, kdy jste již dostatečně nalezení, masérka požádá, abyste se otočili na záda a pokračuje v masáží erotogenních zón a to až do šťastného konce. Průběh masáže závisí také na tom, který z typů erotické masáže jste si vybrali a můžete si jej také upravovat sami dle svých přání a domluvy s masérkou.

Ano. U všech typů erotických masáží, které poskytujeme, je masáž zakončena stimulací erotogenních zón a vyvrcholením.

Ano. Záleží však také na vaší představě. Masérka může masáž započít ve spodním prádle, které si bude v průběhu masáže postupně odkládat nebo může s masáží začít již v peignoiru. Nabízíme také službu footjob – masáž nohami, při které si masérka může k masáži vzít také sexy podpatky, podvazky či punčošky.

Obvykle ano a to na prsa či zadeček. Záleží na pravidlech konkrétní masérky, vzájemné domluvy a sympatiích. Před rezervací se můžete zeptat také naší operátory.

Bohužel. Naše služby je možné platit pouze v hotovosti. Přijímáme platby v Českých korunách, Eurech a Amerických dolarech (CZK, EUR, USD)

Otevřeno denně 12-03 hod

Záleží na typu masáže a také vašem přání. Masérky mají obvykle čas dobře naplánován, abyste v rezervovaném čase stihli vše, co je součástí masáže od A po Z. Pokud budete chtít přejít k masáži intimních partií dříve, stačí toto během masáže oznámit a přeskočit tak rovnou na tuto nejpříjemnější část.

Průběh masáže je naplánován tak, aby se masérka postupně věnovala všem částem vašeho těla a finální část přijde včas tak, abyste vše stihli. Finální část přijde před koncem. Po vyvrcholení může masérka dále pokračovat klasickou masáží nebo jemným hlazením.

Ano, obvykle se můžete masérky dotýkat. Kde všude záleží již na konkrétní masérce a vzájemné domluvě. Některé masérky nabízejí také možnost vzájemného uspokojování. V profilu masérek najdete také seznam služeb, mezi kterými mají masérky poskytující tuto službu uvedeno: Vzájemné doteky a Vzájemné uspokojování

Ne, klasický sex ani orál nenabízíme a tyto služby není možné poskytnou ani za příplatek. Nabízíme však pro zpestření masáže také další služby, které naleznete na stránce služby za příplatek k masáži.

Ne, bohužel. Naše služby jsou poskytovány pouze plnoletým osobám, starších 18 let.

Avalon Club Ruls

Pravidla našeho klubu

Způsob platby

Je možné platit pouze v hotovosti (CZK, EUR, USD)

Zrušení rezervaci

Budeme rádi, pokud nám jakoukoliv změnu v rezervaci oznámíte co nejdříve

Rezervace

Vždy je nutné provést rezervaci předem

Dospělí

Naše služby jsou poskytovány pouze plnoletým osobám

Some text

Text text text

Some text
Things you should know in advance