Škrábání Praha 2

Chcete si užít škrábání na Praze 2? V Avalon Clubu se můžete těšit na špičkové služby, které pro vás zajistí naše krásné masérky. Přijďte si odpočinout, a při té příležitosti ochutnat třeba některý z drinků na našem baru.

Užijte si škrábání od krásných masérek?

Příjemné, uvolňující, smyslné. Takových slov by se dalo najít spoustu, a stále by to bylo málo. Abyste to pochopili, musíte to sami zažít. Škrábání je prožitek, který si užijí nejen muži, ale také ženy. Navštivte náš klub a svěřte se do rukou našich masérek. Jejich hřejivé dotyky vás budou provázet celým tímto zážitkem, na jehož konci vám zůstane nezapomenutelná vzpomínka.

Příjemné prostředí

K ní přispěje nejen samotná masáž, ale také prostředí. Hned jak překročíte náš práh, dýchne na vás příjemná atmosféra. Posaďte se u nás a dejte si chvíli na její vstřebání. Třeba u baru, kde si můžete dát některý z našich vyhlášených drinků. Kromě samotných služeb našich masérek se můžete odreagovat třeba v bazénu nebo v sauně. To všechno s jistotou, že budete v maximálním bezpečí. Na zdraví našich klientů totiž lpíme. Před masáží je proto povinná koupel. A jakmile návštěva skončí, pokoje pečlivě uklidíme a vydezinfikujeme. Díky tomu jsou prostory vždy připravené pro další klienty.

Dbáme na vaše soukromí

Bezpečí si tedy můžete odškrtnout, platí ale to samé i o soukromí? Samozřejmě. Chceme totiž, aby se všichni naši hosté cítili jako v bavlnce. A k tomu je potřeba zajistit soukromí. Veškeré služby si proto užijete za zavřenými dveřmi. Náš personál je přitom diskrétní. Co se stane v našem klubu, to také v našem klubu zůstane. Nemusíte se obávat, že by vás někdo z vašeho okolí konfrontoval ohledně návštěvy našeho salonu. Nikdo se nedozví, jak relaxujete nejen po dlouhých a těžkých dnech.