Sexy masáže Praha 2

Přijďte si užít sexy masáže na Praze 2. V Avalon Clubu vám nabízíme špičkové a diskrétní služby, které si díky našim krásným masérkám užijete do sytosti. Budete odcházet naplněni novou energií, odpočatí a připravení čelit problémům, které vás ve vašem životě čekají.

Jak probíhají sexy masáže?

V našem klubu prožijete něco nezapomenutelného. Sexy masáže probíhají ve vkusně vybavených pokojích, které samy o sobě navodí vhodnou atmosféru. Naše masérky se pak postarají o zbytek. Těšit se můžete na smyslné doteky nejen na erotogenních zónách, díky nimž zapomenete na strasti vašeho života. Upustíte páru a dokonale si během nich odpočinete.

Smyslné prostředí

K příjemné relaxaci přispívá i samotné prostředí. To je luxusně vybavené, což platí nejen o pokojích. Vhodně vybrané osvětlení pak navodí tu správnou atmosféru ještě před tím, než začne samotná masáž. Když budete čekat na vaši masérku, nebo budete mít samotnou službu už za sebou, zastavte se třeba na baru. Zde si můžete vychutnat některý z našich drinků a popovídat si s ostatními. K dispozici je vám také sauna nebo bazének. Ať už ale využijete jakoukoliv službu, budete mít jistotu, že u nás budete v bezpečí. Před každou masáží je povinností koupel, kde se pečlivě očistíte. Po koupeli se pak postaráme o pečlivé uklizení pokoje a o jeho dezinfekci. Tak, aby byly prostory bezpečné a perfektně připravené pro všechny hosty.

Dbáme o vaše soukromí

Jestliže si chcete konečně pořádně odpočinout, pak jste na správném místě. U nás se nemusíte starat o to, co si o vás myslí ostatní. Náš personál je diskrétní. Všechno tedy zůstane za zavřenými dveřmi. Nikdo se nedozví, že nás klub navštěvujete. Přijďte si k nám tedy užít skvělou masáž, dát si chutný drink, nebo si zrelaxovat v bazénku či sauně.