Pussycat masáž

Vítejte v Avalonclubu, vašem průvodci světem nevšedních zážitků a potěšení. U nás si můžete objednat online masáž těla v Praze. Tento jedinečný zážitek vám otevře nový rozměr fyzické intimity.

Celotělová masáž, během které můžete líbat tělo masérky v poloze 69!

1 MAS 2 MAS
CZK EUR USD CZK EUR USD
60 min 2600 115 125 4700 205 225
90 min 3600 160 175 6700 295 320
120 min 4600 200 220 8000 350 385

 

Tato erotická masáž spojuje různé druhy erotických technik do jednoho komplexního zážitku a patří k nejžádanějším v oboru. Zde je několik výhod, které můžete očekávat.

Pussycat masáž nabízí celé spektrum erotických podnětů, včetně možnosti polibků po celém těle. Oproti klasické erotické masáži probíhá ve vzájemné poloze 69, což může vést k intenzivnějšímu zážitku. 

Celý proces začíná společnou sprchou, která nejen připraví na samotnou erotickou masáž, ale také poskytne odpočinkový okamžik. Následně se přesouváte na futon, kde masérka provádí erotickou masáž tělo na tělo, přičemž oba partneři jsou nahí. Líbání je další součástí masáže, včetně intimních partií, což přináší další úroveň vzrušení.

Pussycat masáž vrcholí erotickou masáží penisu a varlat v poloze 69, což může vést k více než jednomu vyvrcholení. Tato pussycat masáž je v oblasti erotických zážitků jedním z nejvyhledávanějších a může přinést neopakovatelné potěšení.

Naši masáž v Praze si můžete objednat online. Je to velmi jednoduchý proces, který vám umožní zarezervovat si prohlídku pohodlně a kdykoli podle vašeho rozvrhu. V Avalonclubu si vážíme vašeho času a soukromí, a proto jsme vytvořili jednoduchý a efektivní online objednávkový proces.

Avalonclub není jen místo, kde si v Praze můžete objednat masáž těla. Zde se také postaráme o vaše potřeby a pohodu. Jsme tu, abychom vám poskytli nezapomenutelný zážitek, na který budete dlouho vzpomínat. Proč tedy nezkusit něco nového a objednat si masáž tělo na tělo u nás ještě dnes? Těšíme se na Vaši návštěvu!

Pussycat masáž girls

TOP-1 pussycat masáže Praha

V klubu Avalon jsme hrdí na to, že nabízíme nejlepší pussycat masáže v Praze. Během masáže si můžete užít hlubokou relaxaci a intimní atmosféru, abyste zažili plné potěšení. Můžete líbat masérku po celém těle včetně intimních partií. Na rozdíl od klasické masáže masérka bude vás masírovat v poloze 69. Stejně jako u jakékoli jiné erotické masáže začne masérka společnou sprchou, a to nejen před, ale i po masáži.. Tato relaxační forma vás osvěží a poskytne energii pro hlavní část pussycat massage Praha.

Při přechodu k futonu masérka uvede do masáže tělo na tělo. Masérka bude nahá, což umožní se ji dotýkat podle vašich přání. Je důležité dodržovat určitá pravidla, která vám masérka vysvětlí. Můžete hladit nebo pevně držet masérku, v závislosti na vaší pohodlnosti. Jednou z výhod této masáže je možnost líbání masérky, včetně intimních partií. V rozrušeném stavu pokračujete do poslední části erotické masážní cesty. Posledním krokem této masáže je masáž penisu a varlat prováděná v poloze 69. V této pozici dochází rovněž k vrcholu. Počet orgasmů není omezen, takže záleží pouze na vás, jakou rozkoš skrze masáž dosáhnete. Jedná se o nejžádanější masáž – pussycat masáže Praha.