Průběh masáže

 1. OBJEDNÁNÍ NA EROTICKOU MASÁŽ

  Telefonicky / sms nebo WhatsApp  +420 777 955 796
  Emailem avalonprague@gmail.com
  Osobně

  Rozhodně platí pravidlo ČÍM DŘÍVE, TÍM LÉPE. Snažíme se uvolnit termín i hodinu před tvojí návštěvou, ale bohužel to nemůžeme vždy zaručit. Doporučujeme proto objednávat termín erotické masáže minimálně 2–3 hodiny předem, ideálně dokonce den předem. Věříme, že tím zajistíme lepší dostupnost a připravenost pro tvůj relaxační zážitek. Měj na paměti, že všechny objednávky považujeme za závazné.

  Je to důležité, takže pokud dojde k nějaké změně v plánech ohledně tvého příchodu, dej nám vědět co nejdříve! Opakované rušení erotických masáží může mít za následek blokaci tvé osoby. Pro usnadnění objednávky budeme potřebovat následující informace: datum a čas příchodu, jméno masérky/maséra, délku a druh erotické masáže, a případné speciální požadavky či extra služby k erotické masáži. Tím se zajistí hladký průběh a příjemný zážitek pro tebe i pro nás. Děkujeme za pochopení!

 2. PŘÍCHOD

  AUTEM – Parkování 50kč / hod. u vchodu do salonku nebo 30 kč / hod na ul.Chodská mezi Lužická a Slovenská.
  METREM A – Náměstí Jiřího z Poděbrad či TRAMVAJÍ (č. 10, 16 – zastávka Vinohradská Vodárna) nebo TRAMVAJÍ (č. 22,13 – zastávka Jana Masaryka)
  Vstup do salónu je přes barák na ulici Chodská 12, zvonek je  označen nápisem «AVALON», stačí zazvonit a naše provozní manažerka Vás přivítá na recepci, kde Vás již bude očekávat Vámi vybraná erotická masérka

  V případě dřívějšího příchodu Vám provozní manažerka nabídne nápoj a usadí Vás na recepci, kde počkáte na příchod masérky

  První kontakt s masérkou probíhá jejím představím se (vždy tyká, to samé se očekává od Vás). Masérka Vás následně odvede do masážního pokoje.

 3. ZAČÍNÁME SPRCHOU

  Nejprve Vám vysvětlíme průběh erotické masáže a zodpovíme všechny dotazy
  Odložíte si veškeré oblečení a dostanete čistý ručník.  Je možnost jít do sprchy s erotickou masérkou v případě zájmu o společné sprše. Po ukončení sprchy se začíná erotická masáž.

 4. EROTICKÁ MASÁŽ ZAČÍNÁ NA BŘIŠE

  V úvodu erotické masáže si pohodlně lehnete na břicho, na široký masážní futon o rozměrech 180×200 cm, vždy čistě povlečený. První okamžiky mohou být nezvyklé nebo lehce stresující, zejména pokud se účastníte erotické masáže poprvé. Proto je na začátku důležité uvolnit se kvalifikovanou masáží zad, šíje a končetin.

  Nicméně již od samého počátku erotické masáže vytvoří erotická atmosféra, a to prostřednictvím doteků na vnitřní straně stehen, ve slabinách a dolní části zad. Nevynecháte ani pohledy do přilehlých zrcadel, které nabízejí nádherný vizuální zážitek, zejména při používání techniky tělo na tělo (masáž body to body).

  Erotická masérka zůstává po celou dobu nahá, a k vytvoření erotické atmosféry přispívá relaxační hudba a intimní osvětlení svíček.

 5. EROTICKÁ MASÁŽ ZEPŘEDU

  V průběhu erotické masáže, přibližně v polovině její délky, Vás masérka požádá o „otočku“ na záda a začne věnovat pozornost přední části těla, zejména intimním partiím. Je důležité si být vědomi, že každá jednotlivá erotická masérka má svůj vlastní styl při poskytování erotické masáže, a pokud nevyjádříte přání jinak, postupuje podle vlastního scénáře.

  Důležité informace:
  Je důležité si uvědomit, že erotická masáž může nebo nemusí končit intimním vyvrcholením, což NENÍ nutnou součástí celé služby. Pokud dojde k vrcholu vzrušení již v průběhu počáteční části masáže, zážitek tím však zdaleka nekončí! Masérka bude nadále pokračovat v intimně-relaxační masáži v souladu s vašimi představami a pohodlím. Vaše uspokojení a pohoda jsou vždy na prvním místě, a masérka se bude snažit zajistit maximální potěšení z celého procesu.

 6. POZVOLNÝ ZÁVĚR EROTICKÉ MASÁŽE

  Závěr erotické masáže je velmi pozvolný. Masérka se Vám plně věnuje až do samého konce intimní masáže, jemně otírá malými ručníky od oleje a, pokud je to podle Vašich preferencí, se přivine k Vám nebo si lehne vedle. Pro kompletní uvolnění je možné využít též očistné sprchy na závěr, buďto v doprovodu erotické masérky či samostatně podle Vašeho výběru.

  Platba a spropitné: Platbu prosím realizujte vždy v lobby baru přímo naší provozní manažerce. Všechny spropitné jsou následně předány v plné výši našim erotickým masérkám. Pokud máte čas či chuť, srdečně Vás zveme na sklenku něčeho lahodného v našem baru – není důvod spěchat! Vaše spokojenost a pohoda jsou pro nás prioritou.