Privátní masáže Praha 2

Pokud vám život zrovna připravil těžké zkoušky, může být obtížné odpočinout si a nabrat síly. Jestliže se ale cítíte zahlcení, unavení, přepracovaní, máme pro vás dobré řešení. Naše privátní masáže na Praze 2 vám zlepší náladu a dodají vám dostatek energie do dalších dní.

Užijte si příjemné prostředí

Přijďte si užít privátní masáže do Avalon Clubu. Čekají na vás nejen krásné masérky, ale také příjemné prostředí. Jakmile překročíte náš práh, ihned na vás dýchne uvolněná atmosféra. Smyslná hra světel a luxusní vybavení vás dostane do té správné nálady ještě před tím, než se dostane na samotnou masáž. Než na ni opravdu dojde, můžete ochutnat některý z drinků nebo skočit do sauny. Tak, abyste se dokonale připravili na některou z objednaných masáží.

U nás vás čeká soukromí

Abyste se u nás cítili jako v bavlnce, zajistili jsme pro vás nejen luxusní prostředí. Důležité je také bezpečnost. Před každou masáží proto pokoje pečlivě vydezinfikujeme a uklidíme. Pro klienty je pak povinná sprcha, kde se důkladně očistí a naladí na samotnou masáž. Veškeré služby si pak užijete za zavřenými dveřmi. Nemusíte tedy mít strach, že by vás někdo poznal a konfrontoval s tím, že navštěvujete náš klub. Veškerý náš personál je diskrétní. Jakékoli obavy tedy můžete nechat přede dveřmi našeho klubu.

Vyzkoušejte i další služby

Užili jste si naše privátní masáže na Praze 2? A co takhle vyzkoušet některou z našich dalších služeb. Zastavte se třeba na baru, kde si můžete vychutnat některý z našich drinků a užít si ještě trochu zábavy. Odpočiňte si v sauně nebo v bazénku s vířivkou a protiproudem. Možností, jak se v našem klubu odreagovat je mnoho. Zarezervujte si některou z našich služeb a užijte si skvělý relax, který vás nabije na několik dnů dopředu.