Privátní gentleman klub Praha 2

Hledáte místo, kde byste se mohli skvěle odreagovat? Oddechnout si po dlouhém dni, nebo si užít trošku zábavy během víkendu? Navštivte náš privátní gentleman klub na Praze 2.

Luxusní interiér

V Avalon Clubu vás čeká příjemné prostředí. Hned jak vstoupíte, na vás dýchne příjemná atmosféra. Díky smyslné hře světel a luxusnímu vybavení veškerých prostor se pak u nás budete cítit jako v bavlnce. Veškeré pokoje a prostory jsou uzpůsobeny tak, abyste si u nás co nejlépe odpočinuli. A abyste měli veškeré služby na dosah ruky. Nezáleží tedy na tom, jestli jste si přišli užít masáž, nebo se jen tak odreagovat. Ve všech případech od nás budete odcházet spokojení.

U nás jste v soukromí

Soukromí našich klientů je pro nás vším. V našem klubu proto máme pouze diskrétní personál. Jestliže si tedy chcete užít třeba erotickou masáž, nemusíte mít strach z prozrazení. Veškerá tajemství zůstanou u nás v klubu, a nikdo se nedozví, jak chodíte odpočívat nejen po těžkých dnech v práci. Stejnou péči pak věnujeme i bezpečí. Veškeré pokoje pečlivě uklízíme a dezinfikujeme. Před každou masáží na vás pak čeká sprcha, kde očistíte svoje tělo i mysl. Ať už si tedy přijdete užít jakoukoliv službu, čeká na vás příjemné a čisté prostředí.

Vyzkoušejte další služby

V našem privátním gentleman klubu na Praze 2 si můžete užít spoustu zábavy a skvěle si odpočinout. Třeba na baru, kde na vás čekají lahodné drinky. A co takhle navštívit saunu nebo bazén s vířivkou a protiproudem? Naše krásné masérky vám pak připraví nezapomenutelný zážitek během některé z masáží. Přijít můžete sami nebo s partnerkou či partnerem. Chcete-li si parádně odpočinout nebo oživit váš vztah, Avalon Club pro vás bude dokonalým místem.