Nuru masáže Praha 2

Nuru masáže na Praze 2 v podání našich krásných masérek se stanou doslova nezapomenutelným zážitkem. Přijďte si k nám tyto masáže užít i vy. Třeba společně s nějakým tím drinkem, který nabízíme na baru, nebo další službou.

Jak probíhají nuru masáže?

Lap Dance vás přivede na pokraj vzrušení. Smyslné pohyby našich masérek vás dostanou do varu a navodí tu správnou atmosféru třeba před erotickou masáží. Po koupeli, která všemu předchází, se posadíte nebo lehnete. Poté už se jen necháte vést. Během samotného tance se vás masérka může dotýkat a má vás doslova ve svých rukou. A právě to z tohoto tance dělá tak svůdnou předehru nejen před erotickou masáží nebo některou z dalších služeb, které v našem klubu nabízíme.

Příjemné prostředí

Součástí zážitku ale není pouze perfektně odvedená služba. V Avalon Clubu si totiž můžete užít mnohem víc. K dispozici je pro vás bar, kde si můžete vychutnat některý z našich drinků. A co si takhle odpočinout v bazénu nebo v sauně? Příjemnou atmosféru pak automaticky navozují už samotné prostory. Všechny pokoje jsou luxusně vybavené a vkusně osvětlené. Tedy tak, aby navodily ty správné pocity ještě před započetím služby jako takové. Kromě toho budete mít maximální jistotu, že u nás budete v bezpečí. Abychom ho zajistili, je před každou masáží povinná koupel. Po ní pak prostory dezinfikujeme a pečlivě uklízíme.

Vaše tajemství je u nás v bezpečí

Přijďte si k nám odpočinout a užít si skvělou nuru masáž. A o zbytek se nemusíte starat. O to, aby bylo soukromí našich klientů dokonale chráněno, jsme se totiž postarali za vás. Veškeré naše služby probíhají za zavřenými dveřmi. Náš personál je navíc diskrétní. Tím pádem se nemusíte obávat toho, že by někdo prozradil, byť jen sebemenší detail vaší návštěvy. K nám si zkrátka můžete přijít odpočinout a veškeré starosti nechat plavat. Uvnitř vás čekají pouze intenzivní zážitky a příjemná relaxace.