Luxusní spa Praha 2

Přijďte se odreagovat do prvotřídně vybavených prostor. Odpočiňte si od práce a stresu, který vás provází ve vašem životě. Luxusní spa na Praze 2 vám pomůže na veškeré starosti zapomenout a užít si skvělé chvíle plné relaxace.

Lingam masáž

Luxusní prostředí přímo pro vás

Zamiřte do Avalon Clubu, kde na vás kromě příjemného personálu čeká i luxusní prostředí. Jakmile překročíte práh našich dveří, ihned na vás dýchne uklidňující atmosféra. Smyslná hra světel a prvotřídní vybavení pak navodí tu správnou náladu, kterou budete k tomu nejlepšímu prožitku potřebovat. Přijďte k nám a užijte si skvělou saunu, bazén s protiproudem a vířivkou, nebo se odreagujte v naší odpočívárně.

Vaše soukromí je naší prioritou

Uvnitř na vás kromě příjemného prostředí čeká i maximální bezpečnost. Dbáme totiž na to, abyste byli v maximálním pohodlí. Před každou návštěvou proto pokoje pečlivě uklidíme a vydezinfikujeme. Pro vás je pak povinná sprcha, která vás zbaví veškerých nečistot a naladí třeba na masáž či odpočinek v bazénku. Veškeré služby samozřejmě probíhají za zavřenými dveřmi. Proto nemusíte mít strach, že by vás u nás někdo poznal. Náš personál je navíc diskrétní. Jestliže nechcete, aby se o vašich návštěvách našeho klubu někdo dozvěděl, můžete zůstat naprosto klidní.

Vyzkoušejte masáž nebo drink

Luxusní spa na Praze 2 vám připraví spoustu příjemných chvil, po nichž se budete cítit jako znovuzrození. Pokud ale u nás budete chtít strávit více času, můžete využít některou z našich dalších služeb. Pojďte si vychutnat některý z drinků na baru. Případně se objednejte na jednu z masáží. Buďto sami, nebo společně s partnerkou či partnerem. Naše krásné masérky vás vždy rády přivítají. Stačí si jen předem zarezervovat místo a přijít si užít smyslnou masáž, na níž dlouho nezapomenete.