Lapdance Praha 2

Chcete si užít lapdance na Praze 2? V Avalon Clubu na vás čekají krásné masérky, které vás celým tímto zážitkem provedou. Zastavte se u nás a upusťte páru ve skvěle vybavených komfortních prostorách nejen po těžkém dni. Zaregistrujte se předem a naplánujte si nezapomenutelné chvíle.

Jak lapdance probíhá?

Lap Dance vás přivede na pokraj vzrušení. Smyslné pohyby našich masérek vás dostanou do varu a navodí tu správnou atmosféru třeba před erotickou masáží. Po koupeli, která všemu předchází, se posadíte nebo lehnete. Poté už se jen necháte vést. Během samotného tance se vás masérka může dotýkat a má vás doslova ve svých rukou. A právě to z tohoto tance dělá tak svůdnou předehru nejen před erotickou masáží nebo některou z dalších služeb, které v našem klubu nabízíme.

Příjemné prostředí

V prostorách Avalon Clubu se budete cítit jako v bavlnce. Uvnitř klubu si můžete vychutnat skvělý drink, saunu nebo bazén s protiproudem. Samotné pokoje jsou pak luxusně zařízené a příjemně osvícené. Tak, aby navodily tu správnou atmosféru. Samozřejmostí je i péče o vaši bezpečnost. Před samotnou masáží si proto užijete koupel, která je povinná pro každého hosta. Samotné pokoje pak pečlivě uklidíme a vydezinfikujeme, aby byly vždy připravené pro dalšího klienta.

U nás jste v bezpečí

Chcete si užít, ale zachovat si při tom svoje soukromí? Pak jste na správném místě. V našem klubu totiž můžete naplno relaxovat bez toho, aniž by vás při tom kdokoli zahlédl. Nabízíme špičkové služby společně s nadstandardně vybavenými pokoji, ve kterých vás během masáže nebude nikdo rušit. Každý host si zaslouží, abychom k němu přistupovali s maximální diskrétností. Proto si všechny naše služby užijete za zavřenými dveřmi. A navíc budete mít jistotu, že vás nikdo zvenčí nezaregistruje. Tím pádem se nikdo nedozví, že navštěvujete zrovna náš klub.