Footjob Praha 2

Přijďte si užít footjob na Praze 2. V Avalon Clubu se můžete těšit na luxusně vybavené pokoje a špičkové služby v podání krásných masérek. A jako třešničku na dortu si u nás můžete dát třeba drink nebo se vykoupat v bazénku.

Jak footjob probíhá?

Footjob Praha si mohou užít jak muži, tak ženy. Jedná se o erotickou masáž, během které budou masérky postupně dráždit vaše erotogenní zóny až do samotného vyvrcholení. Jde tedy o jedinečný způsob, jak si odpočinout a zcela vypnout. A nejen pro ty, kteří tento styl uspokojování vysloveně milují. Neváhejte tuto techniku vyzkoušet i v případě, kdy s ní nemáte žádné předchozí zkušenosti. Společně s navazující erotickou masáží tak můžete dokonale odbourat stres a naplno si užít vzrušení.

Luxusní prostředí

Chceme, abyste si to u nás naplno užili. A s tím jsou spojené nejen prvotřídní služby v podobě masáží. Kromě nich si můžete vychutnat třeba skvělý drink, dát si saunu nebo si odpočinout v bazénu s protiproudem. Nejpříjemnější chvíle si ovšem užijete v našich pokojích. Ty jsou luxusně vybavené, a zároveň bezpečné. Nejen z hlediska vaší anonymity, ale také co se týče zdraví. Před každou službou je povinná koupel, kde se očistíte a zároveň naladíte před samotnou masáží. Po každém klientovi pak pečlivě uklidíme a celý pokoj také vydezinfikujeme. Tak, aby byl dokonale připravený na dalšího hosta.

Nikdo se o tom nedozví

K návštěvě Avalon Clubu na footjob prague také patří maximální ochrana soukromí. Pokud si přijdete užít masáž, footjob nebo některou z dalších služeb, budete mít jistotu, že vás při tom nikdo nezahlédne. V luxusně vybavených pokojích budete za zavřenými dveřmi. Náš personál je navíc diskrétní. Nemusíte se tedy bát, že by se někdo dozvěděl, že navštěvujete náš klub a jak relaxujete po těžkém dni. Jde tedy o skvělý způsob, jak trávit váš volný čas a jak efektivně upustit páru.